ברוך הבא לאתר MYCOLORIT שלנו.
אנו שמחים לכל שיתוף פעולה המועיל הדדי.
אנו מזמינים מומחים המעוניינים בתחום העיצוב, תיקון, ייצור, סחר ברהיטים ומוצרי פנים להצטרף ללא תשלום לתכנית תכנית שותפים.  זה יעניק לך יתרון תחרותי טוב בשוק והעדפות נוספות מהצד שלנו.  (הצעה מוגבלת).
לשם כך עליך להירשם באתר שלנו.

סיטונאות וקמעונאות
אנו עובדים על מערכת b2b עם לקוחות קבועים וסיטונאים.  עסק לעסק.
אם ברצונך לרכוש את החומרים והשירותים שלנו בעצמך, או בהזמנה חד פעמית קטנה, התקשר וכתוב לנו.  אנו נמליץ על אחד השותפים שלנו להצבה והזמנה.  תלוי מה בקשתך.

בחירת העיצוב והטקסטורה
MYCOLORIT מציעה מבחר בלתי מוגבל כמעט של עיצובים ומרקמים.  בספרייה שלנו יש מעל 100 מיליון אפשרויות שיכולות לפתור כמעט כל בעיה.  אנחנו לא בנק תמונות.  אנחנו לא סוחרים בתיקים.  אנו – מייצרים חומר עיצובי שתוכלו להשתמש בו בעבודתכם.  כמו כן, אנו יכולים לספק את שירותינו באמצעות החומר שלך.

מחירים
כל המחירים המוצגים באתר זה הם קמעונאיים ואינדיקטיביים.  המחיר הסופי הוא אינדיבידואלי ומתבטא בהנחות בתוכנת השותפות שאנו מספקים לשותפים שלנו.
מדיניות התמחור שלנו מבוססת על שיקולים של הפקה קבועה וקצבית.  אנחנו מרוויחים לא מהמחיר, אלא מהיקף הייצור.  לכן המחירים שלנו מאוזנים ופותחה מערכת גמישה של הנחות עבור השותפים שלנו שחברים בתוכנית השותפות.

הנחות לתכנית שותפות
אנו מבינים שכדי להתחיל, השותפים שלנו זקוקים לאיכות, מחיר נמוך, יציבות, חיזוי ומועדים מהירים.  לכן, כל שותף המסכם איתנו חוזה פרטני ארוך טווח החורג מתנאי חוזה ההצעה, אנו נותנים הנחה של 7% מהמחירים הסיטוניים הבסיסיים המצוינים באתר לחודש העבודה הראשון, ללא קשר לנפח אותו הוא מזמין. ההנחות בתכנית השותפים מתוקנות מדי חודש הן כלפי מעלה והן כלפי מטה.  ההנחה לחודש העבודה הבא תלויה בהיקף הייצור שהתקבל מהשותף בחודש הקודם ומחושבת מהטבלה הבאה.  יחידת המדידה עבור נפח ההזמנה שבוצעה לחודש נלקחת כמ”ר.

טבלת הנחות

פח המ”ר המרובעבחודש הקודם סכום ההנחה ב- % מהמחיר הסיטונאי הבסיסי
חודש הבא
עד 10 מ”ר לחודש 0%
מ 11 מ”ר ל 30 מ”ר לחודש2%
מ- 31 מ”ר ל- 75 מ”ר לחודש4%
מ 76 מ”ר ל 120 מ”ר לחודש6%
מ 121 מ”ר ל 200 מ”ר לחודש8%
מ 201 מ”ר ל 300 מ”ר לחודש 10%
מ 301 מ”ר ל 500 מ”ר לחודש12%

תנאים ושיטות תשלום
אנו מקבלים תשלום –
– העברה בנקאית (מועדפת)
– מזומן
– צ’קים (להזמנה חד פעמית מ -2000 ₪)

תנאי תשלום:
– תשלום מקדמה של 50% ו -50% תשלום בהפקה (עם הסכם הצעה)
– על פי תנאי החוזה (עם חוזה יחיד)

תנאים להתאמת צבעים חומרית
תנאי חשוב לאיכות החומר הוא התאמת צבעים.
כאשר לקוח רואה עיצוב ומרקם על גבי צג או מסך סמארטפון, הוא רואה תמונה דיגיטלית, כאשר עיבוד הצבע תלוי בבהירות המסך, בהגדרות המכשיר וביצרן.  במקרה זה, אותה תמונה במכשירים שונים עשויה להיות שונה בצבע.
ניתן להשיג התאמת צבעים צמודה בצגים מכוילים איכותיים, שלמעשה אין לאף אחד מהשותפים שלנו.
החומר מודפס על ידי העברת דיו לחומר הבסיס.
במקרה זה, הצבעים עשויים להיות שונים מהתמונה הדיגיטלית.

אנו מציעים לשותפינו בעיצובים שבהם חשוב לשחזר צבע מדויק לשימוש בהוכחות אותות, עליהן הוא יחתום אצל לקוחותיו. שירות זה ניתן על ידינו ללא תשלום כחלק מהזמנה פתוחה.  עם זאת, מסירת הוכחות צבע האות ללקוח מתבצעת על חשבון הלקוח, או נלקחת מהייצור שלנו בחינם.