שולחנות

שולחנות עם מרקם.  יש לכם 100 מיליון עיצובים לבחירה.  באמצעות MDF, עץ או זכוכית MYCOLORIT ובחירת מרקם מהספרייה הענקית שלנו, אתם מקבלים את מה שאתם רוצים.אתם כבר לא מוגבלים למבחר קטן בחנות.  הבחירה שלכם הפכה להיות כמעט ללא הגבלה.

חזיתות רהיטים

חזיתות רהיטים עם מרקם או עיצוב.  באמצעות MDF, עץ או זכוכית MYCOLORIT ובחירת מרקמים מהספרייה הענקית שלנו, תקבלו בדיוק את מה שבקשתם.האם עברתם דירה חדשה ומטבח שלא מוצא חן בעיניכם?  פשוט החליפו את חזיתות המטבח.  או שאתם מייצרים רהיטים חדשים?  הזמינו את החומר המתאים לכם.

ארונות הזזה

ארונות הזזה יכולים להיות לא רק ארון בגדים, אלא פריט עיצוב פנים.  דלתות ארונות מעוצבות יעניקו מראה שונה לחלוטין לחדרכם.  באמצעות MDF, עץ או זכוכית MYCOLORIT ובחירת מרקמים מהספרייה הענקית שלנו, תקבלו בדיוק את מה שאתם רוצים.

עורות למטבח (סינרים)

עורות למטבח (סינרים) הם המרחק בין החלק העליון של ריהוט המטבח לחלק התחתון.  לעתים קרובות המקום הזה מתלכלך.  תוכלו להעניק לריהוט המטבח שלכם מראה ייחודי באמצעות זכוכית MYCOLORIT ובחירת טקסטורות מהספרייה הענקית שלנו תעניק לכם בדיוק את מה שאתם רוצים.

קרמיקה

קרמיקה בעיצוב MYCOLORIT תוסיף מראה ייחודי לחדר האמבטיה, למטבח או לבריכה שלכם.על ידי בחירת מרקם או עיצוב מהספרייה הענקית שלנו, אתם מקבלים בדיוק את מה שאתם רוצים.

דלתות

דלתות הן חלק חשוב של כל חדר.  קשה מאוד למצוא בחנויות את העיצוב דלת המתאים.  אבל זה לא קשה עם MYCOLORIT.על ידי שימוש בדלתות עץ, פלסטיק או זכוכית של MYCOLORIT ובחירת מרקם או עיצוב מהספרייה הענקית שלנו, תקבלו בדיוק את מה שאתם רוצים.

התקרות

התקרות שונות.  מה אם אתם הופכים אותם לייחודיים בעיצוב?באמצעות חומר הפלסטיק או הזכוכית MYCOLORIT ובחירת עיצוב מהספרייה הענקית שלנו, תקבלו בדיוק את כל מה שרק אתם רוצים

אלמנטים עיצוביים

בשביל עיצוב הוליסטי, תמיד חשובים הדברים הקטנים.יש לכם רעיון אבל לא יודע איך ליישם אותו?אנא צרו קשר עמנו.פתרונות פנים לבית ולמשרד.  באמצעות MDF, עץ, פלסטיק או זכוכית MYCOLORIT ובחירת מרקמים מהספרייה הענקית שלנו, תקבלו בדיוק את מה שאתם רוצים.

תמונות משפחתיות

האם יש לכם זיכרונות נעימים מהחופשה שלך?  האם אתם זקוקים לפורטרט של יקיריך, הוריך, ילדיך?  האם יש לכם תמונות טובות מאוד שאתם רוצים להעריץ ולשקוע בזיכרונות נעימים כל יום?יש פיתרון.תמונות עיצוב פנים משפחתיות בכל גודל.באמצעות חומר MDF, עץ, פלסטיק או זכוכית MYCOLORIT ושלחו אלינו את התמונות שלכם.  אנו נגשים את…